Multimódový mediálny konvertor D-Link 10/100 na 100BaseFX (SC), do 2 km

Technológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps.... viac
Bežná cena: 103.9  (-0%)
86.5 € bez DPH
Na dotaz
103.8 €
ks
Kód: 176138
Kód dod.: DMC-300SC/E
EAN: 790069241826
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobca: D-Link
Popis a parametre

Multimódový mediálny konvertor D-Link 10/100 na 100BaseFX (SC), do 2 km

DMC-300SC
DMC-300SC Konvertor Fast Ethernet
Spoločnosť D-Link ponúka celý rad konvertorov Fast Ethernet, ktoré možno použiť na zosúladenie rôznych kabeláží v rámci siete a vytvorenie jedného homogénneho celku.
ak sú siete s rôznymi topológiami navzájom prepojené pomocou konvertora, môžu navzájom komunikovať, vymieňať si údaje a zdieľať väčšinou drahé periférne zariadenia. Vhodný prevodník je možné zvoliť vždy podľa situácie.
ide o veľmi úsporný spôsob, ako pokračovať v používaní doteraz používaných zariadení, napr. prepínače. Možno sa vyhnúť novým nákladným nákupom a zachovať principiálny dizajn siete. Spoločnosť D-Link ponúka aj širokú škálu produktov, pokiaľ ide o dĺžky optických káblov.
úseky vedenia zo sklenených vlákien sú veľmi vhodné na interné pripojenia LAN, pretože kombinujú bezpečný prenos s vysokým zabezpečením proti odpočúvaniu.
vlastnosti produktu:
DMC-300SC Fast Ethernet konvertor z 10/100 Mbit TP (RJ-45) na 100 Mbit FX (SC-Duplex)
FDX, max. 2 km, vrátane napájacieho adaptéra Multimódový mediálny konvertor 10/100 na 100BaseFX (SC) - Multimódový mediálny konvertor UTP na optické vlákno - Konektor SC Fiber - Half-/Full-Duplex - Vrátane napájacieho zdroja na samostatné použitie..
Technológia konvertora
Fast Ethernet 10/100Mbps

Multimódový mediálny konvertor D-Link 10/100 na 100BaseFX (SC), do 2 km

Zadajte prosím svoje meno
Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
' '
Opíšte kód z obrázku tak, ako ho vidíte
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
Naposledy navštívené
KUBICOMP s.r.o.
P. Mudroňa 503/9
03601 Martin
Slovenská Republika
IČO: 36369551
IČ DPH (DIČ): SK2020117935