HPE X121 1G SFP LC LX HP single mode RENEW Transceiver J4859CR

Typ príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom.... viac
Bežná cena: 156.1  (-31%)
89.83 € bez DPH
Na dotaz
107.8 €
ks
Kód: 460168
Kód dod.: J4859CR
EAN: 4514953870499
Záruka: 99 Doživotní
Popis a parametre

HPE X121 1G SFP LC LX HP single mode RENEW Transceiver J4859CR

HPE X121 1G SFP LC LX Remanufactured Transceiver.
Typ príslušenstva
Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom

HPE X121 1G SFP LC LX HP single mode RENEW Transceiver J4859CR

Zadajte prosím svoje meno
Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
' '
Opíšte kód z obrázku tak, ako ho vidíte
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
Naposledy navštívené
KUBICOMP s.r.o.
P. Mudroňa 503/9
03601 Martin
Slovenská Republika
IČO: 36369551
IČ DPH (DIČ): SK2020117935