ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27QFW2A, IPS, 2560 x 1440 QHD, 400Hz, 1000:1, 400cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Rozlíšenie:2560x1440 (WQHD); Výbava:Reproduktory, VESA, Nastaviteľná výška, HDR, FreeSync, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Antireflexní; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort.... viac
Bežná cena: 418.6  (-7%)
Na dotaz
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 1355021
Kód dod.: PG27QFW2A
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobca: ASRock
Popis a parametre
Formát obrazovky
16:9
Povrchová úprava displeja
Antireflexní
Rozlíšenie
2560x1440 (WQHD)
Rozhranie
HDMI
Rozhranie
3.5mm Jack
DisplayPort
Výbava
Reproduktory
Výbava
VESA
Nastaviteľná výška
VESA rozměry
100x100
DP verze
1.4
Typ panelu
IPS
Použití
Herní
Rozhraní vstup
DP
Rozhraní vstup
HDMI
3,5 mm Jack
Standardní záruka (roky)
3
USB umístění
Vzadu
USB verze
3.2
Vlastnost
Rovný
Barevná hloubka (bit)
8
USB počet
3
HDMI počet
2
DP počet
1
HDMI verze
2.0
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
400
Kontrast:1
1000
Doba odezvy (ms)
1
Hmotnost (kg)
5,45
Jas (cd/m2)
400