ASUS LCD 34" VG34VQEL1A 3440x1440 UWQHD TUF GAMING 100Hz 1ms Curved 300cd repro 2xHDMI DP 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Rozlíšenie:3440x1440; Výbava:Reproduktory, VESA, Nastaviteľná výška, Zakrivený panel, FreeSync, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Formát obrazovky:21:9; Povrchová úprava displeja:Matný; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, USB, 3.5mm Jack, DisplayPort.... viac
Bežná cena: 445.7  (-14%)
Na dotaz
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 262922
Kód dod.: 90LM06F0-B01E70
EAN: 4711081867418
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobca: Asus
Popis a parametre
Formát obrazovky
21:9
Povrchová úprava displeja
Matný
Rozlíšenie
3440x1440
Rozhranie
DisplayPort
Rozhranie
USB
3.5mm Jack
Výbava
Zakrivený panel
Výbava
VESA
Nastaviteľná výška
Reproduktory
VESA rozměry
100x100
Typ panelu
IPS
Úhlopříčka displeje (")
34
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
100
Kontrast:1
3000
Doba odezvy (ms)
1
Hmotnost (kg)
8
Jas (cd/m2)
300