D-Link DEM-310GT 1000BaseLX Mini-GBIC SFP, 10 km

Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly.... viac
Bežná cena: 90.4  (-0%)
75.25 € bez DPH
Na dotaz
90.3 €
ks
Kód: 176015
Kód dod.: DEM-310GT
EAN: 790069248146
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobca: D-Link
Popis a parametre

D-Link DEM-310GT 1000BaseLX Mini-GBIC SFP, 10 km

1 port Mini-GBIC SFP na 1000BaseLX, 10 km - Mini GBIC na 1000BaseLX Jednovidový optický transceiver - Vzdialenosť až 10 km - Vhodný pre všetky prepínače D-Link so slotmi Mini GBIC Jednovidový optický transceiver (10 km) DEM-310GT - Port 1000BASE-LX (IEEE 802.3z) - Duplexný konektor LC - Plne duplexná prevádzka - 802.podpora 3x riadenia toku - Typ vlákna: 9um jednovidové vlákno do 10 km - Vlnová dĺžka: 1310 nm - Podpora napájania: 3.3 V - Rozpočet na napájanie: 10.5 dB - Hot pluggable - Laserový produkt triedy 1 spĺňa normu EN 60825-1 - Indikátor detekcie signálu TTL..
Typ príslušenstva
Mini-GBIC (SFP) moduly

D-Link DEM-310GT 1000BaseLX Mini-GBIC SFP, 10 km

Zadajte prosím svoje meno
Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
' '
Opíšte kód z obrázku tak, ako ho vidíte
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
Naposledy navštívené
KUBICOMP s.r.o.
P. Mudroňa 503/9
03601 Martin
Slovenská Republika
IČO: 36369551
IČ DPH (DIČ): SK2020117935