Popis a parametre
Technické parametre
| 180W Chassis for Dell Pro Tower Essential QVT1260 |
| Intel® Core™ i5 14400 (20 MB cache, 10 Cores, 16 threads, up to 4.7 GHz) |
| 16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, 4800 MT/s |
| 512 GB, M.2, PCIe NVMe, SSD |
| No Additional Hard Drive |
| Intel® UHD Graphics 730 with shared graphics memory |
| MediaTek Wi-Fi 6 MT7920, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth® wireless card |
| Dell Wired Keyboard - KB216 - Czech/Slovak (QWERTZ) - Black |
| Dell Optical Mouse - MS116 (Black) |
| Windows 11 Pro |
| McAfee® Business Protection 1-year |
| Black |
| 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service |
Konektivita
| Front view
Rear view
Serial Port (optional)
Rozmery a hmotnosť
| Starting weight: 9.17 lb (4.16 kg) |
Slovenská republika:
DELL Technická podpora: +421 239 346 192 (Toll)
DELL ProSupport hotline: +421 239 346 191 (Toll)
Česká republika:
DELL Technická podpora: +420 225 772 727 (Toll)
DELL ProSupport Česká Republika: +420 225 772 969
ParametrePridať do porovnania
Rozhranie
USB 2.0
Rozhranie
3.5mm Jack