Intellinet Gigabit Ethernet RJ45 na SFP konvertor, 10/100/1000Base-TX na SFP slot

Technológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps.... viac
41.17 € bez DPH
Na dotaz
49.4 €
ks
Kód: 58812
Kód dod.: 510493
EAN: 766623510493
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobca: Intellinet
Popis a parametre

Intellinet Gigabit Ethernet RJ45 na SFP konvertor, 10/100/1000Base-TX na SFP slot

•Data transfer rate: 1000 Mbps •10/100/1000Base-TX auto-sensing RJ45 port, maximum distance 100 m / 300 ft. (Cat5e and better) •RJ45 port with Auto MDI/MDI-X support •SFP (Small Form Factor Pluggable) optical transceiver module port (SFP module not included) •Module port for Gigabit multimode or single-mode Mini GBIC 1.25G SFP-type fiber modules •Status LEDs for power and Link/TX for both ports •Functions as a stand-alone converter or can be used with the 14-slot media converter chassis, model 507356 Package Contents •Gigabit Ethernet to SFP Media Converter •External power adapter.
Technológia konvertora
Gigabit Ethernet 1000Mbps

Intellinet Gigabit Ethernet RJ45 na SFP konvertor, 10/100/1000Base-TX na SFP slot

Zadajte prosím svoje meno
Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
' '
Opíšte kód z obrázku tak, ako ho vidíte
Stráženie produktu
Naposledy navštívené
KUBICOMP s.r.o.
Mudroňova 45
03601 Martin
Slovenská Republika
IČO: 36369551
IČ DPH (DIČ): SK2020117935