Planet FT-801 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (ST)

Technológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps.... viac
47.75 € bez DPH
Na dotaz
57.3 €
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 1018334
Kód dod.: FT-801
EAN: 4711213680519
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobca: Planet
Popis a parametre

Planet FT-801 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (ST)

Konvertor s integrovaným prepínačom Fast Ethernet. Vysoko kompaktný dvojportový prepínač Fast Ethernet navrhnutý na jednoduchý prechod medzi metalickou a optickou kabelážou. Vďaka tomu, že ide o skutočné prepínače, sú jednotlivé segmenty siete, ktoré sa majú pripojiť, vždy kolízne oddelené, a preto je ich dosah vždy maximálny. - 1 port 100 Base-TX, plný duplex (100/200 Mbps), automatické vyjednávanie (10/100 Mbps) - IEEE 802.3µ - 1 port 100 Base-FX, plný duplex (100/200 Mbps) - IEEE 802.3µ, multirežim 50/125 µm, 62,5/125 µm, dosah 2 km - 1k MAC adries, 128kB buffer, Store and Forward switching, non-blocking - FT-801 - ST konektor - FT-802 - SC konektor - FT-803 - MT-RJ konektor - podpora LFP (link fault pass through) a LLCF (link loss carry forward) a LLR (link loss return) - napájanie z externého adaptéra 5V(2A) DC..
Technologie konvertoru
Fast Ethernet 10/100Mbps

Planet FT-801 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (ST)

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
' '
Opíšte kód z obrázku tak, ako ho vidíte
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
Naposledy navštívené
KUBICOMP s.r.o.
P. Mudroňa 503/9
03601 Martin
Slovenská Republika
IČO: 36369551
IČ DPH (DIČ): SK2020117935