SAMSUNG MT OLED 27" LS27FG502SUXEN
Rozlíšenie:2560x1440 (WQHD); Výbava:VESA, G-Sync, HDR, FreeSync, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Antireflexní; Energetická trieda:G; Rozhranie:HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort.... viac
Skladom > 5 ks
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 10619786
Kód dod.: LS27FG502SUXEN
EAN: 8806097684046
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobca: Samsung
Popis a parametre
Formát obrazovky
16:9
Povrchová úprava displeja
Antireflexní
Rozlíšenie
2560x1440 (WQHD)
Rozhranie
HDMI
Rozhranie
DisplayPort
3.5mm Jack
Výbava
VESA
Energetická trieda
G
VESA rozměry
100x100
DP verze
1.2
Typ panelu
OLED
Možnost prodloužené záruky
Ne
Použití
Herní
Rozhraní vstup
DP
Rozhraní vstup
HDMI
3,5 mm Jack
Standardní záruka (roky)
2
Vlastnost
Rovný
Barevná hloubka (bit)
10
HDMI počet
2
DP počet
1
HDMI verze
2.0
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
180
Kontrast:1
Doba odezvy (ms)
0,03
Hmotnost (kg)
3,3
Jas (cd/m2)
200