napájací zdroj AC Napájací vstup 100-240V~ 50/60Hz 8A DC Výstup 53,5 V/9,35 A Prepäťová ochrana ±6 kV Rozmery 259,5*95,8*40,1 mm Maximum výkonový výstup 500W Prostredie • Prevádzková teplota: 0°C–45°C • Teplota skladovania: -40°C–70°C • Prevádzková vlhkosť: 10%–90% RH, bez kondenzácie • Teplota skladovania: 5%–90% RH,... viac
Bežná cena: 690.7  (-16%)