Vivotek PoE switch AW-GEL-285A-380, 24xGE PoE(802.3af/at/bt, PoE budget 380W), 2xGbE RJ-45, 4xSFP 100M/1G slot
Model AW-GEL-285A-380 Popis produktu 4xGE bt 90W PoE + 20xGE 30W PoE + 2xGE UTP + 2xGE SFP Lite riadený prepínač Konfigurácia portov 10M/100M/1G PoE port 24 Port 10M/100M/1G RJ45 2 100M/1G SFP port 2 IEEE 802.3x V IEEE 802.3u V IEEE 802.3ab V Celkový počet portov 28 HW výkon Prepínanie šírky pásma 56 Gbps Nárazník 4,1 ... viac
Bežná cena: 585.2  (-13%)
Na dotaz
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 10134889
Kód dod.: AW-GEL-285A-380
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobca: Vivotek
Popis a parametre
Funkce
QoS (Quality of service)
Funkce
VLAN (virtual local area network)
PoE (Power over ethernet)
Počet PoE Out portů
24
Počet PoE Out portů
24